Дивні речі про Японію

Що здивує людей в Японії?

Чому вулиці так чисті?

Японська синтопійська релігія пов’язана з чистотою. Японці хочуть, щоб все було чисто і чисто. Існує також соціальна конформація. Японці не хочуть бути відомі як брудні. Є багато державних службовців, які піклуються про чищення вулиць. Є багато волонтерських організацій, які піклуються про чищення.
Wet Japanese Street

Чому поїздів не пізно?

Для японців відповідальність дуже важлива. Якщо вони запізнюються на роботу, вони біжать, як маленька дитина. Кожен наполегливо працює, тому що не хоче розчаровувати інших. Також у Японії підприємства поїзду платять за інфраструктуру. В інших країнах інфраструктура та підприємства поїзду є окремими.
Japan icons_

Чому японці одягають маски для обличчя?

а) У деяких людей є сінна лихоманка (особливо в березні та квітні). б) якщо вони хворіють, вони не хочуть поширювати свою хворобу. в) якщо їхній друг хворий, вони не хочуть хворіти. г) Деякі люди носять маску, щоб не мати сухого горла. д) Деякі жінки одягають маски, якщо вони не встигають поставити макіяж. е) Деякі люди носять маски, щоб зберегти обличчя теплим протягом зими.
Shopping At The Army Helmet Store

Чому в Японії немає сміттєвих баків?

Японці не кидають сміття на вулицю. Вони зберігають сміттєві пакети в ручному мішку. Правительству безпечніше і простіше не мати мусорних баків. У багатьох торговельних магазинах є сміттєві накопичувачі. У Японії більше 40 000 зручних магазинів.
_DSC0426

Чому японці вклоняються перед іншими?

Це показує повагу у багатьох культурах. У бойових мистецтвах люди вклоняються перед і після гри. У Японії показ поваги дуже важливий. Також необхідно проявляти повагу до отримання довіри. Японці зазвичай схиляються, коли вони вітають когось і коли хтось йде. Ви повинні шукати на підлозі, коли кланяєтесь перед іншими. Більш тривалий спокій означає більшу повагу. Японці не вклоняються, підключивши долоні. Підключення долонь – індійська традиція.
bowing

Чому японці нічого не носять у громадських банях?

Історично в Японії було багато соціальних класів. Люди хотіли місце, де всі рівні. У загальнодоступних ванних кімнатах люди не носити одяг, так що всі рівні. Також історично носити брудне нижню білизну в публічних ванних кімнатах забруднило мінеральну воду.
Japanese hot spring (Onsen)

Що японці їдять на сніданок?

Японці зазвичай їдять смажену рибу, рис, суп місо та соління.
in the miso soup

Що японці їдять на обід?

Японські люди зазвичай їдять ланцюжок з рамену та західну їжу на обід.
Ramen

Чому японці полюють на китів і дельфінів?

Взагалі кажучи, японці не полюють на китів і дельфінів. Більшість японців не їдять китового м’яса. Більшість японців не їдять дельфіна. 99% супермаркетів не продають м’яса китів або дельфіна. Японці вважають, що морські істоти не відрізняються від інших їстівних тварин. Тільки дуже невеликий відсоток рибалок полює на китів та дельфінів, щоб зберегти традицію.
Rakuten-ends-all-whale-meat-sales-2

Чому люди в Японії живуть довше?

а) японські люди їдять більше риби та менше червоного м’яса. б) японські люди часто п’ють “зелений чай”, який має стільки користі для здоров’я. в) японські люди їдять овочі та фрукти замість консервів. г) японці не дотримуються стресових тем (таких як політика). д) кожен японський громадянин має право отримувати “медичну перевірку” два рази на рік.
Back Street Crawlers

Яка різниця між китайським народом і японським народом?

Було б расистським класифікувати азіатських людей в залежності від зовнішності. В культурному плані існує кілька відмінностей: а) у Китаї кілька разів відбулася культурна революція; б) у Японії є синтоїстська релігія (подібна до язичництва, зосереджена на очищенні); в) Японія є більш однорідною, ніж Китай. D) Японія була повністю ізольована між 1639 і 1853 роками ) У Японії старший син успадковує нерухомість від батька. Існують також відмінності в плані клімату (Південний Китай буде дуже спекотний порівняно з Японією) стиль моди (японські жінки носять сумку посередині ліктя) стрижка (японські жінки, як правило, тримають волосся, щоб покривати чоло). Оскільки Китай дуже великий, всі палаци, будівлі, шоу, як правило, великомасштабні. Японці більше піклуються про новизну та простий дизайн.
china_japan

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...