Ніндзя Кіото. Де знайти ніндзя плями в Японії

У Кіото можна подивитися ніндзя-шоу, відвідати ніндзя-додзьо, поїхати в село ніндзя або провести тур ніндзя. Кіото був столицею Японії, а Кіото має безліч ніндзя і ніндзя.

Історично в Японії було тільки два клану ніндзя: кожний клан і клас кога. І Ега, і Кока знаходяться далеко від центру міста. У місті Іє (німецький замок та село ніндзя) (2 години з Кіото). Оскільки Ей і Кога знаходяться далеко від центру міста, багато людей відвідують музей самураїв та ніндзя в Кіото, щоб дізнатися більше про ніндзя.

Nijo Castle//embedr.flickr.com/assets/client-code.js

Замок Нійо. Ніндзя жив у цьому замку. Однак, існував ризик інфільтрації іншими шпигунами ніндзя. Спеціальні поверхи були побудовані Токугава Шогун. Коли люди ходять по підлозі, це скрипить шум. Це було зроблено для виявлення ніндзя шпигуна ворога.

inside Nijo-Jinya//embedr.flickr.com/assets/client-code.js

Нідо Цзінья. Багато ніндзя також жили поблизу замку Нійо. Одним з найвідоміших будівель ніндзя був Нійо-джиня. Цей будинок також використовувався як готель і центр, де люди торгували рисом. У будинку є архітектура, зручна для ніндзя. Іноді є японські тури. Для щоденних турів по англійській мові, будь ласка, відвідайте музей самура і ніндзя в Кіото або самурай і ніндзя в Осаці.

Nanzenji XIII//embedr.flickr.com/assets/client-code.js

Храм Nanzenji. Протягом 16-го століття існував знаменитий ніндзя, ім’я якого було Ishikawa Goemon. Його філософія була такою ж, як Робін Гуд: викрадай із багатих людей і віддаю все бідним людям. Однак його схопив Сьогун Тойотомі. Він був кип’ятив живим у гігантському горщику. Цей інцидент стався перед храмом Нандзенсі в 1594 році.

Enryakuji@HIEIZAN//embedr.flickr.com/assets/client-code.js

Храм Енріакуджі в горі Хіє. Гора Хейі – це місце, де народилася ніндзя. У 1571 році Ода Нобунага спалила храм і сотні ченців загинули під час рейд. Після того, як Enryakuji indednt була велика боротьба між ніндзя і Ода Нобунага в Іга.

samurai museum Japan

Самурай і ніндзя Музей Японії Кіото.
Це єдине місце в ніндзя в Кіото, де ви можете все про ніндзя і клас ніндзя. Історія ніндзя сходить до традиції Шученто, яка народилася більше 1000 років тому. У музеї є пояснення про Токагуреріу і про те, що ніндзя володіє технікою. Ви можете робити все це всередині музею а) ніндзя зірка кинути б) ніндзя сходження на стіни в) ніндзя спорядження г) уроки ніндзя д) уроки ніндзя f) села ніндзя і ніндзя будинок. У музеї також є магазин подарунків ніндзя, який продає шкарпетки ніндзя табі та зірки ніндзя.

Все, що потрібно знати про ніндзя

У Японії було тільки 2 клану ніндзя: клас ІІ і клас Кока.
Ніндзя були фермерами. Вони не мали привілеїв, як самураї.
Ніндзя не носив чорного одягу. Їх одяг був темно-синім або просто простими кольорами.
Ніндзя не мав бути більше 60 кілограмів.
Ніндзя дуже гарно працював. Повідомляється, що деякі ніндзя могли запустити 200 км в один день.
Ніндзя можна вважати шпигуном. Вони не воїни.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...