Покупки в Японії, Японія. Інформація про покупки, поради

Як зробити покупки в Японії? Покупки в Японії дуже зручні, але є деякі відмінності в порівнянні з іншими країнами. Чи є покупки дешево в Японії? Покупки в Японії не є ні дешевими, ні дорогими. Загалом, електроніка, взуття та фірмові товари в Японії є дорожчими (у порівнянні з США). Аніме, японські сувеніри, як правило, дешеві. Як і в будь-якій іншій країні, існують дуже дешеві магазини (наприклад, Daiso. Кожен товар – 1 долар) і дуже дорогі універмаги (Такасімайя, Даймару).
Parting The Human Sea
Що я повинен знати про покупки в Японії? – Магазини зазвичай починають роботу о 11:00 ранку. Якщо ви ходите в магазин о 10:00, вам потрібно зачекати 1 годину. Магазини відділення закриті о 6 годині вечора. Ринок Nishiki закривається о 6 годині вечора. – Є небагато центрів обміну іноземними валютами. Будь ласка, обмінюйте свої гроші в аеропорту або в банку. Банки закриваються о 3 годині вечора. -Багато магазинів віддають перевагу готівкою. Кредитна картка не може бути використана скрізь. У кожному магазині є банкомат. Співробітники магазину не розмовляють англійською мовою (вони можуть розуміти вас, якщо ви пишете на папері англійською мовою). Використовуйте короткі речення, говорите дуже повільно. – Супермаркети не дозволяють клієнтам відкривати пакети закусок у магазині (навіть після того, як ви платите). – У смітниках немає сміттєвих баків. – Якщо підлозі є татамі, ви повинні зняти свої черевики. – Покупки з поверненням і поверненням складні. Вам потрібно мати квитанцію, якщо ви хочете повернути продукт. Якщо ви відкриваєте пакет, ви не можете повернути продукт.
TOMORROWLAND Ginza Store (トゥモローランド銀座店)
Якщо ви хочете придбати фірмові товари, знайдіть його . Це покаже вам найближчий торговельний центр. Якщо ви хочете придбати дешеві сувеніри, знайдіть Daiso . Daiso – магазин $ 1, де кожен сувенір коштує всього 1 долар. Якщо ви хочете придбати електроніку, знайдіть ” Yodabashi Camera “. Yodobashi камера є найбільшим електронним магазином з багатьма філіями по всій Японії. Якщо ви хочете придбати кімоно, ви можете приїхати до Майкоя . Ви також можете знайти нові та використані кімоно в Чикаго Хараджуку .
奥村ボタン店
Якщо ви хочете придбати унікальні подарунки з Японії, перейдіть до « Tokyu Hands » або « Don Quote» . Якщо ви хочете придбати традиційні та дорогі подарунки, зайдіть в універмаг Такашіма. Якщо ви хочете купити аніме матеріали, вам слід відвідати Акіхабару в Токіо або Ніппонбаші в Осаці. Якщо ви хочете придбати типові сувеніри, ви можете придбати їх поблизу основних туристичних місць, таких як Асакуса в Токіо, Храм Кійомізу в Кіото (2ненцака) та Дотонборі в Осаці. Аеропорт “Нарита” також має безліч дешевих сувенірних магазинів. – Ось деякі торгові фрази. Чи приймаєте ви кредитні картки? : Kaado okkei? Де кімната для приготування? : Fittingu ruumu? Чи можу я спробувати це? : Shichaku Shite II? Я хочу залишити свої сумки тут. Bakku koko de iii? Я хочу заплатити за них разом. Isho de haraitai. Я хочу заплатити за це окремо. Бетсу де Хараітей. *** Зазвичай сувенірні магазини в центральних районах та нецентральних районах мають однакову ціну. У Японії популярні райони не дорожчі.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...