Транспорт в Японії, Японія Транспорт Карта

Як їхати з одного місця в Японію?

– У Японії є найкраща у світі система перевезень поїздів, в основному ви подорожуєте місцевими поїздами або поїздом кулі (шинкансен). – Будь ласка, отримайте JR Pass, перш ніж приїхати до Японії. Ви не можете отримати JRPASS в Японії. Це коштує близько $ 300 на 1 тиждень. Якщо у вас є JRPASS, ви можете їхати будь-який поїзд JR і швидкий поїзд куля безкоштовно. Будь ласка, пам’ятайте, що JRPASS не можна використовувати для метрополітену. JRPASS не можна використовувати для автобусів. -Якщо ви берете поїзд, вам потрібно двічі вставити квиток на поїзд у читач машини (коли виходить і коли виходить). Будь ласка, завжди тримайте квитки на поїзд. Будь ласка, завжди тримайте автобусні квитки. -Ви можете купити квитки на поїзд на вокзалі. Ви повинні купити квиток з квиткової машини. Вартість залежить від того, скільки станцій потрібно подорожувати. Якщо ти не можеш читати японський, просто попросіть у співробітників. Тренінги дуже багатолюдні між 7:00 ранку і 9:00 ранку.
Bullet train - Tokyo Station
Автобуси-селища є менш поширені, ніж поїзди, але у багатьох великих містах є автобусна система. У багатьох містах вам не потрібно купувати квиток. Ви платите на автобусі. Всередині багатьох автобусів є машина, яка перетворює векселі на монети. – 10-хвилинна їзда на таксі зазвичай коштує близько 15 доларів. $ 6 за відкриття, $ 1 за кожні 500 метрів. Коли ви подорожуєте з 4 або більше людей, таксі дешевше і зручніше (лише до 3 залізничних станцій). – Ви можете взяти таксі з аеропорту. Такси з аеропорту Кансай в Осаку: 150 доларів США. Такси з аеропорту Кансай в Кіото: 300 доларів США. Такси з аеропорту Наріта в Токіо: 300 доларів США. – Більшість аеропортів мають автобуси до центру міста, що коштує близько $ 15 ~ $ 20. Назва автобуса аеропорту називається “лімузин-автобус”. Ви можете подорожувати будь-де, поїздом або метро. Ви можете отримати карту поїзду з будь-якої залізничної станції.
16000 Series_52
– Вам не потрібно орендувати машину для подорожі по місту. Вартість паркування дуже висока. 5 доларів за 1 годину (в центрі міста). -Якщо ви хочете орендувати автомобіль, то вам необхідно мати міжнародну водійські права. Якщо у вас немає міжнародної водійської ліцензії, ви не можете орендувати автомобіль. Багато агентів з прокату автомобілів розмовляють англійською – Можливо, вам доведеться орендувати машину, якщо ви хочете піти на кілька місць у сільській місцевості. У неділю ввечері трапляється проблема руху. Там було б багато автомобілів на прогулянку під час сезону пік подорожі (Новий рік, золотий тиждень (1 тиждень травня), Obon (2-а тиждень серпня). Водіння в сезон дощів було складним (6/15 ~ 7 / 15) та сезон тайфуну (вересень).
roof of a cars - くるまの屋根
-Будь ласка, не потрібно забронювати квитки до пулевого поїзда заздалегідь. Навіть якщо ви зробите бронювання, ви все одно доведеться вибирати квитки від залізничного вокзалу. Ви можете зарезервувати куля квитки на поїзд тут. -The квиток на поїзд куля дорожче авіаквитка. Тим НЕ менше, куля поїзд зручніше. Ви можете придбати квитки на літак тут. -Inter Міські автобуси є найдешевшими .Однак автобус може бути не дуже зручним.Відселення на автобусі займає багато часу.Ви можете зарезервувати автобуси тут.Ви можете знайти карту міста тут Токіо транспорт карта JR лінія Токіо транспорт карта метро метро Карта перевезень Осака Карта транспорту Кіото Транспортна карта Хіросіми Hakone Transportati на карті транспорт Kobe транспортна карта Nagoya транспортна карта транспорт Нара

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...