Який секретний код самураїв? Що таке Бусідо?

bushido
bushido

Бушідо – секретний код самурайських воїнів. Самурайські воїни мали особливий спосіб життя. Їх життя залежало від 7 принципів. Ці 7 правил отримали назву “bushido”. Бусідо протягом сотень років вплинув на життя самураїв. Це 7 принципів Бусідо:
 
Праведність (義 gi). Справедливість є найважливішою чеснотою для самураїв. Справжній самурай не нападає на ворога без важливої ​​причини.
 
Лояльність (忠義 чугі). Лояльність – друга найважливіша річ у житті. Самураї завжди повинні бути вірними своєму господареві. Самурай також повинен вірити, що його обов’язок захищати свого господаря – це сенс життя.
 
Честь (名誉 meiyo). Життя без честі – це не життя. Якщо самурай помиляється, він повинен вшанувати своє ім’я через самогубство. (Приклад: розповідь про 47 самураїв (інцидент Ако).
 
Поважати (礼 рей). Самурай повинен завжди поважати свого ворога. Самураї поважає свого противника до та після бою. Навіть якщо самурай вбиває свого супротивника, він дуже шанобливий для трупа.
 
Чесність (誠 sei). Самураї ніколи не брешуть. “Обман” не існує в книзі самураїв.
 
Мужність (勇 yу). Самураї бореться до кінця. Самураї нічого не боїться. Він не боїться смерті. Самурай завжди хоробрий, бо він бореться за те, на що він вірить.
 
Послідовність (誠 makoto). Самурай ніколи не змінює шлях. Він схожий на стрекоту, він завжди рухається вперед, він ніколи не рухається назад.

bushido

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...