Японський кращий самурайський музей. Музей самураїв та ніндзя в Кіото і Осаці

Якщо ви хочете відвідати самурайський музей в Японії, це найкраще!

Музей самураїв та ніндзя показує 5 епох: Період Хейан, Період Камакура, Період Муромачі, Період Едо та Період Мейдзі. Відвідувачі можуть носити самурайські броні, відвідувачі також можуть використовувати справжній самурайський меч. Є самурайське шоу, ніндзя, самурайський шоу-меч і вистава борця сумо. У цьому ж будинку можна зустріти японську чайну церемонію. Місце розташування самурайського музею знаходиться посередині міста Кіото. Осакова гілка недалеко від Дотонборі.

Самурайський і ніндзький музей мав цікаві артефакти з середньовіччя. Гості можуть насолоджуватися музеєм за допомогою екскурсоводів. Є багато захоплюючих самурайських фонів, щоб сфотографувати, а також сауруйський і ніндзя сувенірний магазин. Музей відкритий з 10 ранку до 7 вечора. Ви можете придбати квитки на цьому веб-сайті.

samurai museum Japan

Феодальна Японія
 

Період Хейан (794-1185 рр.)
Самурайський період розпочався в період “Хейан”. Тайранський клан і клан Мінамото захистили імператора. Тим не менш, вони розпочали боротьбу один з одним. Після війни Гентпей, клан Мінамото почав керувати Японією. Імператор не мав сили.

Період Камакура (1185 ~ 1333)
Клап “Мінамото” переїхав до Камакури. Вони створили військовий уряд, а лідер отримав назву “Сьогун”. Будмізм став популярнішим. У 1274 році Кубілай-хан і монголи напали на Японію. Вони були розбиті самураями. Монголи знову напали в 1281 році, а самураї знову перемогли. У обох вторгненнях були сильні вітри. Релігійні люди називали вітри “КаміКазе”.

Муромацький період (1336 ~ 1573 рр.)
50 років після монгольських вторгнень, деякі клани хотіли, щоб імператор повернувся. Було повстання, але воно було невтішним. Столиця повернулася до Кіото. Нова ера почалася. Золотий палац і храм Ріоянджи були побудовані в цю епоху. У 1467 році у сегуна не було сина, щоб перебрати країну. Багато “дайме” почали боротьбу один з одним. Країна була в хаосі. Існували десятки малих штатів, які билися один проти одного. Нова ера була названа “Сенгоку періоду”.

Асучі Момояма Період (1573 ~ 1603)
Ода Нобунага, яка була безжальним воїном, нарешті зумів об’єднати Японію. Він почав керувати Кіото 1573 року, і це початок нової ери. Його загинув його близький генерал у 1582 році в Хоннозькому храмі. Хоннозький храм розташований поруч із музеєм Самурай і Ніндзя в Кіото. Існували ще деякі розбіжності серед кланів в Японії. У 1600 році клани східної сторони Японії та клани західної сторони Японії воювали один з одним. Це була найбільша війна в історії Японії: Битва Сігігари. Східна армія Токугава Ієясу перемогла.

Період Едо (1603 ~ 1868)
Токугава перенесла столицю в Токіо. Токіо став одним з найбільших міст Азії. Була дуже жорстка система управління. Ніхто не міг увійти до Японії, і ніхто не міг покинути Японію. Імператора поважали, але сегун був справжнім правителем країни. Там було більше 100 daimyo, які сплачували податок в сегун. Кожному даймо було сотні самурайських воїнів. Селяни дали весь рис до Даймо. У період Едо 90% японців у Токіо могли читати і писати.

Життя самураїв
– Самурай означає “той, хто служить майстру”. Хоча самураї – це воїни, сенс слова не воїн. Японське слово для воїна – “сенссі”.
– Самурайським хлопцям давали справжні самурайські мечі, коли їм було всього 5 років.
– Тільки самураї могли володіти 2 мечами.
– Тільки самураї могли б мати прізвище.
– Тільки самурай міг володіти конем.
– Тільки самурай міг зробити харакірі.
– Самураї можуть стати тільки члени самурайської сім’ї.
– Тільки самураям і ченцям дозволили входити в дзен-сади.
– Тільки самураї носили важкі броні.
– Самураям не дозволили мати іншу роботу.
– Самураї були хороші в поезії, композиціях квітів та літературі.
– У самураїв був “вабі-сабі” стиль життя: прості і старі речі більш красиві.
– Середня зарплата самураїв становила 3 ​​тонни рису на рік.

Життя ніндзя
– Значення слова ніндзя є “тим, хто витримує труднощі”.
– У Японії ніндзя стали називати “шинобі”.
– У Японії було тільки 2 клану ніндзя: клас ІІ і клас Кока.
– Ніндзя були фермерами. Вони не мали привілеїв, як самураї.
– Ніндзя не носив чорного одягу. Їх одяг був темно-синім або просто простими кольорами.
– Ніндзя не повинен був перевищувати 60 кілограмів.
– Ніндзя дуже добре працював. Повідомляється, що деякі ніндзя могли запустити 200 км в один день.
– Ніндзя можна вважати шпигуном. Вони не воїни.

Ви можете дізнатися більше про самураїв і ніндзя в нашому музеї. Ми відкриті кожен день.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...