Японські символи та значення в Японії

Що це значить? Символи, значення, емблеми та фігури в Японії.

Символи та значення в Японії

Голоси Кентуккі досліджують священну мудрість та шляхи ненасильства

Дзен круг: Enso. Це означає порожнечу і всесвіт. Для того, щоб зрозуміти Всесвіт, люди повинні звільнити свої розум.

Сумо солянка

Сіль: Сіль означає очищення. Сумо борці викидають солі, щоб очистити сцену. Ресторани поклали сіль поруч із входом, щоб захистити від злих духів.

Рис Падді II

Рис: рис символ синтоїстської релігії. Рис дається синтоїстським богам. Японський імператор щорічно символізує рис.
Це час мозку на захід сонця
Сонце: Сонце – найважливіший бог. Першим японським імператором був онук Сонця-Бога.
Сенсу в Ераядо, Ніхонбаші
Складаний вентилятор: У минулому всі японці несли фанатів. Це означає процвітання та квітучу квітку. У чайній церемонії складаний вентилятор – це межа кожного учасника.
Шика оленя
Олені: олені – посланці бога. Їх не слід полювати. Ось чому у Нара є так багато оленів.
Окуно-на кладовищі Коясан
Статуї з червоним нагрудником: в минулому батьки поклали червоний наряд на буддійські статуї, щоб захистити дітей, які померли перед їхніми батьками. “Джизо” є захисником дітей та захисником мандрівників.
Червоний колір: червоний колір очищення. Червоний колір тримає дияволів.
торі
Червоні / оранжеві ворота: це називається “торі” японською мовою. Ворота символізують відокремлення реального життя від духовного життя. Ви не повинні ходити посередині (середній шлях призначений для богів).
Благовонія з пахощів Храму
Пальники запалення / свічки: дим від свічки зцілює ваше тіло. На японському вони називаються “коро”.
Верміліон і золото
Солом’яні рис: вони захищають від злих духів. Солом’яні рис поставили у ворота святинь і навколо скель і навколо дерев (речі, які можуть містити духи всередині). Сумо чемпіони також носять це, тому що вони також несуть особливий дух всередині. У японському це називається “шименава”.
шіменава і шейд
Білі зигзагоподібні папери : папір являє собою блискавку. Синтойські священики використовують його для очищення. На японському він називається “шід”.
Кам'яний ліхтар і ставк
Кам’яні ліхтарики: вони подарунки до будди. Вони також використовуються для прикраси в садах. У більшості випадків вони порожні. У японському вони називаються “Доро”.
20051222 007
Собаки статуї: Перед Shinto shrines завжди собака статуї. Ці собаки захищають святиню. Відкритий рот означає початок. Закритий рот означає закінчення. У японському вони називаються “комайну”.
сакельні бочки
Бочки з саке : ці бочки подаруються на синтоїстські святині пивоварними заводами Саке . Саке це інструмент об’єднання людей і богів. Один барель дорівнює 72 літрам. На японському він називається “карадару”.
Інарі
Фокс: Представляє Бог рису і родючості. Це може бути чоловіком або жінкою. Деякі кажуть, що лисиці – це не боги, тільки представник бога. На японському він називається “Інарі”.
буддійський прапор
Барвисті прапори в буддійських храмах : барвистий прапор (Gree, жовтий, червоний, білий, синій) являє собою 5 типу Дхьяні Будди. Прапор також показаний на святкування Дня народження Будди (Ханамацурі).
Гаурдіан
Агйо і Угйо: Статуї дияволів біля воріт буддійських храмів. Вони захищають храм від злих духів. Вони також представляють народження та смерть.
Райджин і Фудзінь
Райцзін і Фудзін: бог грому і бог вітру. Це синтоїстські боги. Подібно до грецької міфології.
Фуду Миу
Фуду Міо: мудрість царя. Також відомий як Acala. Меч являє собою мудрість, яка скорочує незнання. Його мотузка пов’язує демонів.
омаморі
Омаморі амулети: Ці амулети продаються у святинь. Вони захищають від невдач.
Омікуджі та Ема біля Юсо Екі
Омікуджі: у святині люди можуть придбати ці папери за 5 ієн. Коли люди відкривають папери, вони можуть побачити щастя чи погане багатство. Це повинно бути прив’язане до дерева або дроти, якщо воно має погане багатство. Паперові вузли.
дзвіниці святині |神社 の 鈴
Дзвони дзвоном і хлопаючи руками: Люди дзвонять дзвоном і плескають руки, щоб викликати увагу богів.
招 き 猫 (манекiє нiко)

Кішка: Манекі Неко. що приносить удачу. Білий кот приносить здоров’я, чорний кіт захищає від злих духів. Золота кошка приносить гроші.

Дарима

Lucky Daruma Doll: Представляє Bodidaruma (засновник дзен-буддизму). Люди фарбують правильне око перед бажанням. Коли побажання збудується, люди малюють ліве око. Це приносить удачу

Сова фігура

Сова фігура: Fukuro フ ク ロ ウ (梟), написана як удача (福 Фуку, удача; 来 ku, прийдеш). Він захищає від труднощів (不 fu, no, 苦 苦 kurou страждання / труднощі).

Жаба фігура

Фігурка жаби: Кауеру. У японському мовою слово для жаби – “kaeru” (повернення). Люди, які подорожують, несуть чарівну жабу, щоб безпечно повернутися додому.

Танукі-мура

Танукі статуя: качана собака. Вони приносять удачу, бутылка саке, яку вони носять, має символ удачі (八). Вони несуть документи, які показують, що вони не сплачують свої борги.

Білікен
Білікен: чарівна лялька, створена американським художником і ілюстратором Флоренції Претц Канзас-Сіті. У 1912 році Білікен був показаний в Шинсекайському Лунапарку як символ з США.
Квітка хризантеми >

Квіти для хризантем: це означає витривалість. Хризантема є символом імператорської сім’ї. Він має 16 пелюсток. Японський парламент також використовує цю емблему.
Бонсай

Бонсай: Бонсай означає рослину в коробці. Він символізує гармонію та рівновагу.

сакура
Сакура квітка: це означає, що всі прекрасні речі в житті є тимчасовими (моно не знає).
蓮 美人
Квітка лотоса: це символ чистоти. Будда сидить у формі квітки лотоса. Це пов’язано з буддизмом.
Бажаю гарбуза 祈禱 祈禱

Гарбуз: удачі та хорошого здоров’я. Це значення спричинено дао-вірою.

17o3875
Жорк: удачі.

Поліцейська машина

Символ поліції: зображена зірка Пентагону представляє поліцейські сили в Японії.
Мандзі (Свастика)

Мандзі: ця форма виглядає як свастика, але вона не є (напрям інший). Це означає удачу і доброму здоров’ю. На картах вони представляють буддійський храм.

Томое
Томоє: 3 коми. Знак синто. Коми позначають землю, небо та людину. Це також можна знайти в буддійських храмах. До періоду Мейдзі буддійські храми та синтоїстські святині будувалися разом.
Лев на даху

Лев на даху. Шиса Ці леви захищають будинки від злих духів. Це більш поширене в острові Окінава.

Дракон: це божество води. Дракон – це сила і мудрість. Японські дракони мають 3 пальця, китайські дракони мають 4 пальця.

2008_0906SwanIslandDahlias0337
Кой рибний: наполегливість. Згідно з китайською казкою, кой-риба перетворюється на дракона, коли вона досягає вершини річки.
Dragonfly
Dragonfly: Persistence. Dragonflies завжди летять вперед, вони ніколи не лягають назад. Самурай поставив символ бабки на самурайські шоломи.
кран
Журавель: Символ довговічності та удачі. Журавлі моногамні. Японці використовують журавлів на бриджах.
Кран
Паперовий журавель: символ миру.
Фенікс
Фенікс: Фенікс є символом королівської сім’ї. Як у Китаї, так і в Японії фенікс представляв імперську сім’ю.
Шахіхоко - це тварина у фольклорі з головою тигра та тілом карпа. Вважалося, що ця тварина може призвести до падіння дощу. Храми та замки часто прикрашали ці дахові прикраси, щоб захистити їх від пожеж.
Монстр-риба на даху замку: Шачіхоко. Ці монстри приносять дощ. Вони захищають замки від вогню.
Кадомацу --- Традиційна прикраса на Новий рік ---
3 бамбука (новий рік): Новорічні прикраси мають 3 бамбукових шматки. Ці бамбуки вирізані посередині. Бамбук завжди буває простий у важких умовах. У японському це прикраса називається кадомацу . Протягом нового року, люди просто відвідують будинки, якщо є спеціальне оформлення.
рисові коржі
2 рисових торти та мандарин: у японському це називається “kagami mochi”. Це означає а) старе покоління і нове покоління б) Новий рік і старий рік. Люди вариються і їдять це 11 січня. На японському языці кагамі означає дзеркало.
Кастинг Demons Out
День кидання бобів: Сетсубун. За день до початку весни. Люди кидають боби на демона. Люди кричать: “демони виходять на вулицю, вдача входить”.
Лялька Хіна
Ляльки Хіна: 7 шарів ляльок, які представляють імператорську родину з Хейан періоду. Ці ляльки відображаються в березні, щоб відзначити день дівчат.
Самруйський шолом, в Азіатському художньому музеї. Сан Франциско
Самурайські шоломи: Самурайські шоломи та самурайські статуї відображаються для святкування дня хлопчиків. У японському “кабуто”.
Кой ноборi
Летюча риба на даху: це святкувати день хлопців у травні. На японському він називається кой-ноборі.
Танабата
Барвисті папери на бамбуковому дереві. Відсвяткувати фестиваль зірок. Дві зірки (Star Vega і Altair Star) зустрічаються в небі 7-го дня 7-го місяця. Люди пишуть своє бажання на ці барвисті папери. На японському він називається Танабата “.
DSC_3985
Червоний монстр із зеленим шарфом. Лев головами. Люди носять ці маски, коли моляться за хороший сезон урожаю. У японському вони називаються “шишима”.
Mitsuba Aoi inverted.jpg
3 ключі: Символ сегуна Токугава.
тойотомі герб камн
3 листя та 3 корені: символ клану “Тойотомі”. Це теж саме з державною печаткою Японії.
1 рядок і 3 точки: Символ клану Мори.
довоєнний японський прапор
Піднімається сонце на прапорі: Японія відома як країна піднімається сонця. Червоне коло під прапором являє сонце. Сонце – це найважливіший синтоистський Бог (Аматерасу). На японському він називається “хіномару”.
V-подібний символ з жовтим та зеленим кольором

V-образний символ з жовтим та зеленим кольором: у Японії це означає, що людина є новачком. Це зазвичай зустрічається в нових водійських автомобілях.

Т-форма з лінією . 〒. Це знак для японського поштового відділення. Це також означає поштовий індекс.

(маски)

даікоку

Дайкоку: бог щастя та багатства. Один з 7 щасливих богів,

ebisu

Ебісу: бог рибалок і робітників. Один з 7 щасливих богів.

Ко-Омоте

Ко-омо тет: ніхто -театральна маска. Це представляє молоду жінку. Багато різних емоцій (радість, гнів, щастя) можна побачити на обличчі. Права половина і ліва половина носа асиметричні.

Ханья

Ханья: Злий жінка, яка стала демоном через ревнощі.

hyottoko / ひ ょ っ と こ

Хойтодоко: комічний персонаж, рот якого зчеплений .

Окема

Okame: посміхається японська жінка, яка приносить щастя і багатство людині вона виходить заміж.

BABYMETAL Bugdroid (YUIMETAL / SU-METAL / MOAMETAL) + Kitsune-Mask [WORLD TOUR 2014 Ver.]

Кіцуне: лисиця. Лисиці є посланцями Бога Інарі . Вони можуть бути злі чи доброякісні залежно від ситуації.

Маски Тенгу і Дракона

Тенгу: має довгий ніс. Вони – поєднання птаха і людини. Вони захищають буддійські храми.

Маска Гігаку типу Карура

Карура: Має тіло людини і пташине обличчя, також відоме як Гаруда на санскриті.

Оні

Червоний диявол і блакитний диявол. Оні У Японії образ огра – червоний диявол або блакитний диявол. У дитячих оповіданнях герой, як правило, воює з цими демонами.

Маски Кабукі

Маски Кабукі: Червоні кольори більше використовуються для героїв, а чорні кольори більше використовуються для злих персонажів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...