بهترین موزه سامورایی ژاپن. موزه سامورایی و نینجا در کیوتو و اوزاکا

اگر می خواهید از یک موزه سامورایی در ژاپن بازدید کنید، این بهترین است !!!

موزه سامورایی و نینجا 5 عصر را نشان می دهد: دوره هین، دوره Kamakura، دوره Muromachi، دوره Edo و دوره Meiji. بازدیدکنندگان می توانند زره سامورایی را پوشانند، بازدید کنندگان همچنین می توانند شمشیر واقعی سامورایی را استفاده کنند. یک نمایش سامورایی، نینجا، نمایش شمشیر سامورایی و نمایش کشتی کامو وجود دارد. در همان ساختمان ممکن است مراسم چای ژاپنی را تجربه کنید. محل موزه سامورایی در وسط شهر کیوتو است. شاخه اوزاکا از دونتونبری فاصله ندارد.

موزه سامورایی و نینجا دارای آثار جالبی از زمان های قرون وسطی بوده است. مهمانان می توانند با کمک راهنماهای تور از موزه لذت ببرند. بسیاری از پس زمینه های سامورایی هیجان انگیز برای گرفتن عکس و همچنین یک فروشگاه هدیه سامورایی و نینجا وجود دارد. این موزه از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر است. شما می توانید بلیط های این وب سایت را خریداری کنید.

samurai museum Japan

فوودان ژاپن
 

دوره هین (794-1185)
دوره سامورایی در دوره “هیان” آغاز شد. قبیله طایرا و قبیله میناموتو امپراتور را حفظ کردند. با این وجود، آنها شروع به مبارزه با یکدیگر کردند. پس از جنگ Genpei، قبیله Minamoto شروع به مدیریت ژاپن کرد. امپراتور قدرت نداشت.

دوره کاماکورا (1185 ~ 1333)
قبیله Minamoto به کاماکورا نقل مکان کرد. آنها یک دولت نظامی را تشکیل دادند و رهبر “شوگون” نامیده شد. بوداییسم بیشتر محبوب شد. در سال 1274، کوبیلای خان و مغولان به ژاپن حمله کردند. آنها توسط سامورایی شکست خوردند. مغولان ها در سال 1281 مجددا مورد حمله قرار گرفتند و سامورایی دوباره آنها را شکست داد. در هر دو حمله، بادهای قوی وجود داشت. مردم مذهبی باد “KamiKaze” نامیده اند.

دوره موروشی (1373-1573)
50 سال پس از تهاجم مغول ها، برخی از قبایل خواستار امپراتور بودند. یک قیام وجود داشت اما این غیرقابل انکار بود. پایتخت به کیوتو بازگشت. عصر جدید شروع شد. کاخ طلایی و معبد ریونجی در این دوران ساخته شدند. در سال 1467، shogun هیچ پسر برای برداشتن کشور. بسیاری از “daimyo” شروع به مبارزه با یکدیگر کردند. این کشور در هرج و مرج بود. ده ها تن از دولت های کوچک با یکدیگر مخالف بودند. عصر جدید “دوره Sengoku” نامیده شد.

Azuchi Momoyama Period (1573 ~ 1603)
Oda Nobunaga که یک جنگجو بی رحمانه بود در نهایت موفق به متحد ژاپن شد. او شروع به کنترل کیوتو در سال 1573 کرد و این آغاز یک دوره جدید است. او در سال 1582 در معبد هونجیو توسط کلیسای نزدیک او کشته شد. معبد Honnoji درست در کنار موزه سامورایی و نینجا در کیوتو واقع شده است. هنوز اختلاف نظر در میان قبایل ژاپن وجود داشت. در سال 1600 میلادی از طرف شرق ژاپن و قبایل طرف غرب ژاپن با یکدیگر مبارزه کردند. این بزرگترین جنگ تاریخ ژاپن بود: جنگ نبرد Sekigahara. ارتش شرقی Tokugawa Ieyasu برنده شد.

دوره ادو (1603 ~ 1868)
Tokugawa سرمایه را به توکیو نقل مکان کرد. توکیو یکی از بزرگترین شهرهای آسیا شد. یک سیستم مدیریت بسیار دقیق وجود داشت. هیچ کس نمی تواند وارد ژاپن شود و هیچ کس نمی تواند ژاپن را ترک کند. امپراتور احترام گذاشته شد اما شوگون حاکم واقعی کشور بود. بیش از 100 دیمیمو که به shogun پرداخت مالیات می کردند، وجود داشت. هر دایمو صدها نفر از جنگجویان سامورایی داشتند. کشاورزان تمام برنج را به دایمو دادند. در طول دوره Edo، 90 درصد از ژاپنی ها در توکیو می توانند خواندن و نوشتن داشته باشند.

زندگی سامورایی
– سامورایی به معنی “کسی است که به کارشناسی ارشد خدمت می کند”. گرچه سامورایی جنگجو است، معنای کلمه جنگجو نیست. کلمه ژاپنی برای جنگجو “حسی” است.
پسران 5 ساله پسران سامورایی شمشیرهای واقعی سامورایی را دریافت کردند.
– فقط سامورایی می تواند 2 شمشیر داشته باشد
– فقط سامورایی می تواند نام خانوادگی داشته باشد.
– فقط سامورایی می تواند یک اسب داشته باشد
– فقط سامورایی می تواند هاراکری را انجام دهد.
– فقط اعضای یک خانواده سامورایی می توانند به سامورایی تبدیل شوند.
– فقط سامورایی ها و راهبان مجاز به وارد شدن به باغ های زین شدند.
– فقط سامورایی با زره های سنگین پوشیده بود.
– سامورایی اجازه نداد که کار دیگری بکند.
– سامورایی در شعر، آرایش گل و ادبیات خوب بود.
– سامورایی یک سبک زندگی “وبی سابئی” داشت: چیزهای ساده و قدیمی زیبا هستند.
– حقوق ماهیانه یک سامورایی 3 تن برنج در سال بود.

زندگی یک نینجا
– معنای کلمه نینجا “کسی است که مشکلات را متحمل می شود”.
– در ژاپن نینجا به نام “شینوبی” نامگذاری شد.
– در ژاپن تنها 2 قبیله نینجا وجود داشت: قبیله هر و قبیله کوکا.
– نینجاها کشاورزان بودند. آنها امتیازات مشابه سامورایی نداشتند.
– نینجاها لباس سیاه ندیده بودند. لباس آنها آبی تیره و یا فقط رنگ های ساده بود.
– نینجاها نباید بیش از 60 کیلوگرم باشد.
– نینجاها در حال اجرا بسیار خوب بودند. گزارش شده است که برخی از نینجاها می توانند در یک روز 200 کیلومتر را اجرا کنند.
– نینجاها را می توان به عنوان جاسوسی در نظر گرفت. آنها رزمندگان نیستند

شما می توانید در مورد سامورایی و نینجا در موزه ما بیشتر بیاموزید. ما هر روز باز است

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...