نینجا کیوتو. جایی که برای پیدا کردن نقاط نینجا در ژاپن

در کیوتو، می توانید یک نمایش نینجا را تماشا کنید، از یک دونو نینجا دیدن کنید، به یک روستای نینجا بروید یا یک تور نینجا داشته باشید. کیوتو پایتخت ژاپن بود و کیوتو دارای نقاط نینجا و شهرهای نینجا است.

از لحاظ تاریخی، تنها دو نوع قبیله نینجا در ژاپن وجود داشت: قبیله هر و قبیله Koga. Both Iga و Koka دور از مرکز شهر هستند. یک قلعه نینجا و روستای نینجا در Iga (2 ساعت از کیوتو) وجود دارد. از آنجا که Iga و Koga دور از مرکز شهر هستند، بسیاری از مردم از موزه سامورایی و نینجا در کیوتو دیدن می کنند تا درباره نینجا بیشتر بدانند.

Nijo Castle//embedr.flickr.com/assets/client-code.js

قلعه نیهو نینجا در این قلعه زندگی می کرد. با این وجود، توسط دیگر جاسوس های نینجا خطر نفوذ می کرد. طبقه های مخصوص Tokugawa Shogun ساخته شده است. هنگامی که مردم روی زمین راه می روند، سر و صدای سوزاننده وجود دارد. این برای شناسایی نینجاهای جاسوسی دشمن انجام شد.

inside Nijo-Jinya//embedr.flickr.com/assets/client-code.js

نیوجینیا بسیاری از نینجا نیز نزدیک قلعه Nijo زندگی می کردند. یکی از ساختمان های معروف نینجا نویجینیا بود. این خانه نیز به عنوان یک مسافرخانه و مرکز مورد استفاده قرار گرفت و مردم برنج را به فروش گذاشتند. خانه دارای یک معماری است که مناسب برای نینجا است. گاهی اوقات تورهای ژاپنی وجود دارد. برای تورهای روزانه به زبان انگلیسی لطفا از موزه سامورا و نینجا کیوتو یا سامورایی و موزه نینجا در اوزاکا دیدن کنید.

Nanzenji XIII//embedr.flickr.com/assets/client-code.js

معبد Nanzenji. در طول قرن 16th یک نینجا معروف وجود داشت که نام آن Ishikawa Goemon بود. فلسفه او درست مثل رابین هود بود: از مردم ثروتمند سرزنش می کند و همه چیز را به مردم فقیر می دهد. با این حال او توسط Shogun Toyotomi گرفتار شد. او در گلدان غول پیکر زنده ماند. این حادثه در مقابل معبد Nanzenji در سال 1594 رخ داد.

Enryakuji@HIEIZAN//embedr.flickr.com/assets/client-code.js

معبد Enryakuji در کوه Hiei. کوه Heiei است که در آن سنت نینجا متولد شد. در سال 1571 اودا نوبونگا این معبد را سوزاند و صدها راهب در جریان حمله جان خود را از دست داد. پس از آنکه Enryakuji مستعد شد، جنگ بین نینجا و Oda Nobunaga در Iga وجود داشت.

samurai museum Japan

موزه سامورایی و نینجا ژاپن کیوتو.
این تنها مکان نینجا در کیوتو است که در آن شما می توانید همه چیز در مورد نینجا و یک کلاس آموزش نینجا را داشته باشید. تاریخ نینجا به سنت شگوندو که بیش از 1000 سال پیش متولد شد، باز می گردد. موزه دارای توضیحات در مورد Tokagureryu و تکنیک های teaining از نینجا است. شما می توانید همه اینها را در داخل موزه انجام دهید a) ستاره نینجا پرتاب b) نینجا بالا رفتن از دیوار c) لباس نینجا d) درس نینجا e) نینجا درس f) روستای نینجا و خانه نینجا. موزه همچنین دارای یک فروشگاه هدیه نینجا است که جوراب نینجا tabi و ستاره نینجا را به فروش می رساند.

چیزهایی که در مورد نینجا بدانند

در ژاپن فقط 2 قبیله نینجا وجود داشت: قبیله هر و قبیله کوکا.
نینجاها کشاورزان بودند. آنها امتیازات مشابه سامورایی نداشتند.
نینجاها لباس سیاه پوشانده بودند. لباس آنها آبی تیره و یا فقط رنگ های ساده بود.
نینجاها نباید بیشتر از 60 کیلوگرم باشد.
نینجاها در حال اجرا بسیار خوب بودند. گزارش شده است که برخی از نینجاها می توانند در یک روز 200 کیلومتر را اجرا کنند.
نینجاها را می توان به عنوان جاسوسی در نظر گرفت. آنها رزمندگان نیستندThe ninjas can be considered as a spy. They are not warriors.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...