Co musíte dělat v Umedě

1. Nakupování v jedné z mnoha Oddělení Centra
Umeda nebo okresu Kita, má mnoho nákupních budov, které tvoří centrum města. Některé z nejznámějších jsou Hankyu Department Store a Daimaru Department Store. Najdete high-end značek, podél restaurací, barů a menších obchodů. Mnohé z těchto obchodních domů mají více příběhů, včetně podzemních podlažích, takže nakupování zde mohou trvat několik hodin. Obchod, dokud se kapka není jen říká, jak to může doslova stane inUmeda Oddělení Centra!
Central Hall of Hankyu Department Store, Osaka
2. Dávejte pozor na Novelty Stores
japonské obchody již mají pocit novosti pro turisty, protože znaky a předměty nabízené se liší od těch, našel doma. Některé obchody nacházejí v oblastech uvedených zde jsou založeny na téma nebo zájem, a najít tyto malé drahokamy je tak vzrušující. Kiddy Land Osaka je jedním z největších prodejen hraček v Japonsku. To je určitě jeden z nejvíce zábavy, jako jsou maskoti chodí, událost prostor, kde si můžete vzít fotografie a sbírku suvenýrů. Najdete Pokemon centrum na nádraží v Ósace pro všechny vaše potřeby Pokemon. Dokonce i když nejste fanoušek, přijde podívat displeje může být lahůdkou pro ty mladé srdce. Joshin Super Kids Land Honten je velký anime a manga obchod pro ty, kteří jsou fanoušci. Nakonec Covo prodává krásný francouzský pop obecných zboží jako Stationaries, stolní pečiva, ozdoby a jiné roztomilé tretek.
Pikachu
3. Prozkoumat Velkého Front Osaka
Další místo, kam jít na nákupy a objevování je objekt velký Front Osaka. To platí nejen obchody a restaurace, ale také obytné byty a hotel. Tato lokalita je v tomto seznamu jako zajímavou zastávkou uvnitř budovy je Panasonic Center. Tato elektronická značka má svou vlastní showroom, který je decked s nejnovějšími přístroji a elektronikou pro vás vidět a komunikovat s. Další zkušenosti byste mohli mít zájem je + STYLE Made in Japan. Nachází se na jižním křídle budovy, můžete si vytvořit svůj vlastní originální tašku s využitím celé řady barevných materiálů, pásy a řemeny. Je to trochu na drahé velikosti, ale kde jinde si můžete na zakázku navrhnout vlastní stylovou kabelku ?!
Osaka
4. Navštivte Osaka Station City
jmenován jako jeden z Japonska nejstylovějších stanic, tato lokalita nabízí mnohem více než jen dopravu. Zde si můžete prohlédnout dění na Umeda za skleněnou střechou vám umožní sledovat níže lidé vstupují a vystupují ze svých vlaků. To také má četné zahrady a farmy na rooves budovách, pokud chtějí strávit nějaký čas v přírodě. Podívejte se na svou slavnou vody hodiny v budově South Gate – to je jediná na světě! A konečně, tento prostor je také držitelem mnoha obchodů a restaurací, pokud máte pocit, že je třeba, aby zde nakupovat.
OSAKA STATION CITY
5. Shop na Whity Umeda
Whity Umeda přeložen znamená ‚reborn bílé město‘ poté, co byl rekonstruován v roce 1987. Toto nákupní centrum se nachází ve čtvrti Umeda a vlastní více než dvě stě obchodů -, ale je to všechno v podzemí! Zde najdete Oděvy, kosmetiku, boty, šperky a další. Kašna v centru vydává krásné prostředí v případě, že chcete ukončit v nedaleké restauraci.
Underground Street
6.Ride ruské kolo na Hankyu zábavní park
Představte si, že zábavní park je uvnitř nákupního centra. To Hankyu zábavní park pro vás. První věc, kterou uvidíte na vnější straně budovy je Hep Five Ferris Wheel, kde si můžete vychutnat výhled na 360-stupňové Osaka City. Uvnitř najdete řadu obchodů a zábavních zařízení. Mnoho užít módní obchody pro mladé dospělé, restaurací a Sega Game Room. Najdete zde také mnoho zábavných postav uvnitř budovy, která zahrnuje velké červené velryba visící ze stropu. Takže je to jen zábava místo? Je to opravdu nákupní centrum? Nezáleží na tom, jaké odpovědi zjistíte, budete se bavit návštěvu zde!
Ferris Wheel @ Night
7. fotografování v chrámu Šitennodži
tento chrám je tak krásná, jako je cenný pro obyvatele Osaka. Chrám Šitennodži byla první japonská buddhistický chrám a jeho konstrukce se zaměřuje na mnoho náboženských aspektů ze své polohy vrstvy v ceně a účel zakotvení Čtyři nebeští králové buddhismu. Tento web byl zařazen na tento seznam pro své ohromující fotografických perspektiv (zejména pokud je to svítí v noci času), jako místo pro odpočinek v rušném městě Osaka a jako příležitost vidět japonský starověkých architekturu z první ruky.
Shitennoji Temple
8. Viz Umeda Sky Building v noci
Existují dva důvody, aby se výlet do Umeda Sky Building, a nejlepší čas vidět nejlépe v nočních hodinách. Prvním důvodem je vidět Visuté zahrady, moderní vzít na ‚The Visuté zahrady Semiramidiny‘. Osvětlení a další světelné dekorace objevují všude kolem, takže samotná věž se objeví živý. Odtud můžete vidět město v 360 stupňů kráse. A konečně, můžete vidět moderní architektonické styly a materiály, jak se zdá, jako by se celá tato budova je vyroben ze skla. Pokud chcete, můžete objevovat obchody uvnitř Umeda Sky Building, mezi něž patří barů, restaurací a kaváren. Pokud jste přináší milovaného člověka Zde můžete koupit ve tvaru srdce visací zámek opustit v horní části této budovy. Tvá láska bude stejně jako studie tohoto zámku, navždy zakotvená v této romantické místo určení.
Osaka City view
9. Podívejte se na Hankyu Umeda galerie
To je zajímavá věc na tomto seznamu jako exponáty v změny galerii poměrně často. V každém případě bude návštěva Hankyu Umeda galerie v devátém patře Obchodní dům Hankyu dojem. Předchozí exponáty patří předměty z Grace Kelly osobního šatníku, výstavu si severské zboží a Valentine čokoládový expo, která zahrnovala ochutnávky a vzorky. Současná výstava v průběhu března 2017 je ‚Moser: Ctihodný Bohemian Glass Studio České republiky‘. Rytí skla demonstrace budou k vidění i kousky z kolekce. Podívejte se a vy byste mohli najít něco ohromující!
Cutie & the Boxer 02
10. uctít na Tsuyunoten svatyně
Svatyně lze nalézt v malých bočních ulicích Japonska, ale tahle přijímá modlitby ze dvou velmi odlišných typů věřících. Prvním z nich je místní podnikatelé, kteří chtějí štěstí před provedením obchodní dohodu. Druhým typem jsou mladí milenci, kteří vzdali hold na počest Sonezaki Shinju. Sonezaki Shinju je hra, podobně jako Romeo a Julie, kde se milenci nemohli být spolu, a tak spáchal sebevraždu. To údajně došlo v této svatyni v roce 1703 a japonský dramatik řekl svůj příběh v jeho hře, v Sonezaki Shinju. Přijďte navštívit, pokud chcete, úspěch v obchodní dohodu nebo s aktuálním vztahu.
Ohatsu Tenjin Shrine
Podívejte se na naše další seznamy, jako je 10 Zajímavosti v Ósace, 10 památky Ty nelze minout při návštěvě Osaka, a věci, co musíte udělat v Shinsaibashi plánovat svůj perfektní výlet!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...