Dotonbori Top 10 věcí, které musíte udělat

Dotonbori Top 10 Co dělat
1. vyfotografovat s velkým Dotonbori Shop písmomalířské
Dotonbori má mnoho slavných obchod štíty, které jsou větší než život! V restauraci Kani Doraku má obří krab pohybující drápy, vítá návštěvníky dovnitř! Další restaurace, Zuboraya, který zapálil papírové lucerny ve tvaru foukáním ryby! Obří chobotnice číhají na vnější straně z mnoha restaurací, reklama, která Osaka oblíbený takoyaki nebo zbitý chobotnice koule lze nalézt uvnitř! Ostatní příznaky patří obří modely sushi, draky a sportovce obličej vítězství – tzv Glico Man.
道頓堀
2. Užijte si pohledu na obrovské světelné reklamy a Neon Lampy
Dotonbori je také známý jako ‚ulici, která nikdy nespí‘, a jedním z důvodů, proč je to, že tyto štíty nevypínejte! Vidět tyto reklamy je nejlepší v noci, kdy jsou barvy a světla se zdají zářit pryč mnoho z okolních budov. Některé z nich jsou pevné obrazy, zatímco jiní sklouznout mezi různými reklamy, zatímco nemnoho mají pohyby. Dokonce i celé strany obchodů mají neonové lampy s nimi spojené. Smíchán s velkými tabulemi výše uvedených to ohromující pohled je třeba vidět z jakéhokoli Osaka turisty.
3. Jezte místní potraviny
Tam je japonský rčení, ‚Kuidaore dokud se kapka v Ósace.‘ Kuidaore překládá zničit se extravagance v potravinách, a mnoho lidí věří, že Dotonbori je nejlepší místo k tomu právě to. Být v blízkosti oceánu, Osaka cruise dělá funkce mořské plody a čerstvé ryby. Také mají teplé teploty v letních měsících znamenat obyvatele zde mají velký výběr čerstvé zeleniny na výběr ze svých pokrmů. Mnoho místních nyní vývar jídla jako čerstvé ingredience, aby se silnější, chutnější jídlo. Prodejny potravin v Dotonbori sahají od potravin stáncích na maškarní restaurací a mnohé z nich jsou otevřené 24/7!
定番の味わい
4. Zkuste místní sladkosti a cukrářské
Za účelem ‚kuidaore‘ sami kompletně s jídlem, budete muset mít dezert … nebo dva. Dotonbori pyšní mnoha dezert prodejen, které slouží chutné zachází, jako zmrzlina, koláče, tvarohový koláč, sušenky, pečivo a další. Dalo by se dokonce jako okonomiyaki nebo japonské palačinky. Hozenji San Pei a další restaurace jsou zařízení, kde můžete grilovat it yourself! Ujistěte se, že směřují k cukrárně Glico, as najdete celou řadu sladkostí a chutí byste nikdy předtím neviděl. Místní oblíbený je takoyaki ochucené Pretz, které lze nalézt pouze v Osaka City!
5. Podívejte se na 100 Yen Obchody
Dotonbori je zaplaven mnoha obchody od oděvních prodejen se suvenýry kiosků. V nich budete moci najít malé drobnosti, které si můžete vzít s tebou, jako například cukrovinky, pevný, drobných dárků a ‚Biliken boha Osaka štěstí‘ sochy. K dispozici jsou také anime a manga obchody, pokud máte zájem v této japonské zábavy. Jeden obchod, jste možná ještě neslyšeli je 100 Yen shop, kde všechno je 100 Yen! Jedná se o velmi populární v Japonsku a najdete tolik roztomilé a jedinečné položky, které nelze najít nikde jinde, nebo na to nízkou cenu!
6. Podívejte se na japonské divadelní hra
Existuje mnoho divadelní čtvrtí na světě; West End, Broadway, Las Vegas. Dotonbori je jedním z nich, protože hostí jedny z nejstarších divadel v Japonsku. Herci v Japonsku sen hrát v jedné z mnoha divadel v této oblasti a můžete najít širokou škálu her na displeji. Některá divadla jako je Yoshimoto divadla zobrazit pouze komedie hry, zatímco jiní se představí kabuki, styl divadla, který používá masky a tanec od starověkého Japonska. Některá divadla nabízejí jídelního stravování při objednávce hrací lístek, tak proč ne si večer v Dotonbori?
DSC_4000
7. Podívejte se na tradiční loutkové divadlo
Jeden z typů her vystupoval v divadlech Dotonbori je bunraku. Jedná se o typ hry, kde loutky vyprávět příběh namísto herců. Loutky obvykle předvádět tradiční hry nebo folktales, přičemž time-poctěn hudba doprovází. Mnoho navštívit tyto pořady v Dotonbori, protože to umělecká forma zde vzniklo v 17. století. Budete obvykle najít jeden z těchto přehlídek hraje v Národním divadle Bunraku.
8. Poslechněte si jazz relace
Jakmile Osaka slyšel jazz z návštěvy amerických a filipínských kapely se stala slavnou minulost čas a kulturní aktivity. Dotonbori bývaly lemovány jazzových halách a kavárnách a mezinárodních jazzových hudebníků byli vyzváni, aby tam hrát. Jazz zde pokračovaly i po jeho popularita vybledla v jiných západních zemích, transformuje do nového žánru zvaného japonský jazz. Láska k tomuto stylu hudby pokračuje dnes, kdy jsou starší i moderní vlivy celebroval místní obyvatele i návštěvníky. Podívejte se na New Suntory Five bar na Tenjin nákupní ulici, chcete-li vidět lidi drážkování na chladném jazzového rytmu!
Bartender
9. Udělejte si procházku podél kanálu
Dotonbori samotný je umístěn vedle kanálu, a mnoho věcí zájmu se vyskytují podél této vodní promenády. Máte-li zájem o fotografování, nemůžete projít kolem, jak světla odráží ve vodní ploše. Chcete-li vidět noční život Osaka, bude procházka podél kanálu se za doprovodu živé hudby interpretů a zvuky z okolních obchodů. Pokud chcete zapůsobit na kluka nebo holku, bude procházka zde poskytuje mnoho zajímavých míst k objevování a poskytují velmi romantickou atmosféru pro vás oba.
道頓堀
10. Hozen-Ji Temple
Mezi moderními funkcemi Dotonbori, je dráha, která vypadá, jako by to pochází z minulé éry. Hozen-Ji Yokocho Lane zdobí historický obchod frontách a uličky samotný je vyroben z kamene, protože všechny ulice byly v období Edo v Japonsku. Pokud budete pokračovat dál, najdete Hozen-dži. Krásná důvodem k návštěvě je zde vidět papírové lucerny kolem chrámu, které jsou ještě krásnější kolem západu slunce, jak jsou osvětlené a vydávají teplé světlo pro návštěvníky na tomto svatém místě.
法善寺
Podívejte se na naše další seznamy, jako je 10 Zajímavosti v Ósace, 10 památky Ty nelze minout při návštěvě Osaka, a věci, co musíte udělat v Shinsaibashi plánovat svůj perfektní výlet!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...