Jak se dařit na Makeup jako Maiko

Jak dát na make-up Like a Maiko
Maiko A je označení pro dámu, která studuje být bavič v Kjótu, plně vyškoleni v japonských časově poctěn umění. Ona obvykle klade na make-up, aby její pleť jeví světlejší, stejně jako zdůraznění rty a oči. Tento jev se nazývá shironuri styl, který se promítá do ‚japonské tradiční bílé styl‘, a je pojmenován podle bílého základu použit. Maikos nosí tradiční make-up produktů, stejně jako obnovit své slavné oči a rty tvary v souladu s technikami vynesených od starověkého Japonska.
Existuje celá řada make-up položek, které maikos používají a mají tradiční japonská jména. Patří mezi ně:
bintsuke abura: vosk na bázi soji použit na pomoc základem pasta zůstat a zcela plynulý. To také chrání pokožku před make-up se dostat do pórů a způsobit podráždění později.
Beni-hake: Tradiční štěteček, obvykle vyrobené z kozí srsti. Obvykle se používá k požádat oči a rty linky v japonském stylizovaný make-up.
Bintsuke abura: olej nebo vosk směs použita před japonského bílého základu, aby se aplikuje. To je pomoci vložit hůl na kůži, stejně jako zastavit póry před ucpané.
Hake: Tradiční kartáč, obvykle vyrobené z kozí srsti. Obvykle se používá použít bílý základ v japonském stylu make-up.
Kabuki oshiroi: Bílá nadace nebo pasta.
Komata: Japonský název pro zátylku. To je viděno jako smyslné oblasti na ženy.
Kona oshiroi: bílý prášek obvykle používá k vyhlazení bílé základové pasty.
Shironuri: Toto slovo překládá k ‚jsou bílé‘. Toto jméno je uvedeno na barvu základu, který vytváří jedinečný Maiko vzhled.
Proces uvedení na make-up pro maiko je časově náročné, a většina z nich potřebuje jinou osobu, aby jim pomohla dát na. Kroky uvedení na tradičním japonském make-up jsou uvedeny níže.
1. Nejprve je třeba připravit před make-up je kladen na kůži. Měli byste umyjte si obličej a důkladně odstranit veškeré produkty nebo zbytky. Štětcem nebo mokré vaše obočí tak, že zůstávají rovné a tvar, přičemž si na sebe make-up. Profesionální maikos použít směs s názvem bintsuke abura na jejich kůži a obočí, takže základem váže lépe. Maikos doporučujeme dávat si vlasy až nyní, aby se zabránilo jeho zahrnuty v produktech a zkazit bezchybný vzhled vytváříte.
2. Bílý nadace nebo shironuri pasta je nyní připraven. Tato nadace byla kdysi vyrobena s olovem je ovšem nyní vyrobené s použitím bílého kosmetické prášek nebo více tradiční rýžový prášek. Kabuki oshiroi nadace balíčky je nyní možné zakoupit, aby byl proces aplikace nadace jednodušší. Tradičně, prášek by bylo třeba zem a smíchá s vodou, dokud se nevytvoří pasta konzistentní. Modernější složky znamená, že dělat pasty mohou být zjednodušeny. Jakmile je bílá základem pasta je správná konzistence, její použití ve všech oblastech obličeje. Mnoho maikos používají tradiční štíhlý kartáče pro tento proces, ale kosmetické houbičky fungují stejně. Soustředit se na snaze dosáhnout stejné konzistenci a plynulost do všech oblastí.
3. Pokud si přejete, vrstva Kona oshiroi prášku lze aplikovat. Tento prášek vyhlazuje pastu pod a přináší lesk na bílém základu. Širší štikozubce kartáč, labutěnka nebo nadace kartáč mohou být zde použita.
4. Maikos také použít shironuri základ pro jejich krku, uších, horní části hrudníku a horní části zad. Jednou z oblastí, na kterou se nevztahuje je zátylku nebo komata. A ‚tvaru V‘ je ponechána tak, aby maikos přirozená barva kůže je zobrazeno. To je chápáno jako smyslné oblasti, a to komata plocha bude vrcholit ven nenápadně jakmile kimono šat je kladen na. Při zvláštních příležitostech, například na dovolenou nebo když maiko stane Geiko poprvé, a ‚W tvar‘ může být místo bez nátěru. Je také důležité si uvědomit, že předvést pásmu kůže na vlasové zůstává nedotčen. To je známkou toho, že maikos nosí své vlastní vlasy, a nebyly earnt paruky, že Geiko dámy nosí.
5. Dále je malování nad obočím. V dávných dobách, byl drcené dřevěné uhlí. To byl nahrazen obočí vložek a tužky. Maikos by měl mít tenčí černé obočí, tenkou linii červené nebo růžové pod ním. Odborníci uvádějí, že barvení obočí by mělo být provedeno opatrně, protože pokud se provádí nesprávně všechny předchozí vrstvy make-upu musí být odstraněny a znovu zahájeno. Tento tip by měl být také považována za zbytek instrukcí make-up, co se týká oční linky a oční tužky.
6. Souvislé kolem očí je důležitým krokem pro každou maskérka a maikos jsou stejné. Moderní oční linky produkty jsou používány, ale měly by být černá. Nastínit obě horní a dolní oblasti kolem očí, z caruncula k vnějšímu koutku. Mnoho Maiko designy mají mírný ‚křídlo‘, nebo rychlým pohybem u vnějšího koutku, pokud si přejete, aby zahrnovala to, ale musí být umístěny symetricky ke konstrukci na druhé oko.
7. Poté přidáme červenou make-up kolem očí. První oblastí je kolem caruncula, nebo vnitřním zrakem vedle nosu. Malá dolů film se přidává, aby se vaše oči vypadat větší. Tento film by měl být jen půl centimetru nebo tak do délky, tak se obvykle provádí červenou oční linky nebo tužku. Další oblastí kolem očí je blízko k vnějšímu koutku. Malý okruh červená by měla být vypracována a barevné v, a to buď s oční linky nebo oční tužku. Tento kruh by měl být jen centimetr nebo tak v průměru a je třeba začít tam, kde uprostřed duhovky je. Tento návrh se vztahuje na obě vnější plochy víčka a pod a očí, ale ty by se měly zaměřit na kruh se objeví více na horní víčko, kde si dali svůj mírný oční linky rychlý pohled. Jednodušší konstrukce je přidání červené oční linky nad a pod černými čarami již vystavené na, počínaje v souladu s duhovkou.
8. Použití červenat odlišuje se Maiko z geiko. Geiko preferují jemnější vzhled, zatímco maiko používat více růžové a červené v jejich vzhledu. To je značně používán v červenat kolem tváře, tak si vyberte buď růžové nebo červené tóny kompliment svůj vzhled. Mnozí maiko poznámka, že se červenám by měly být použity střídmě, jak nechcete, aby se červenat převzít bílý základ jste dal v minulosti. Můžete dát svůj ruměnec na s štikozubce kartáčem, ačkoli červenat kartáč může být použit také.
9. Konečná krok uvedení na Maiko make-up je rtěnka. Rtěnka ve starém Japonsku bylo poprvé provedeno extrakcí zbarvení od červené světlice, smíchání s vodou a pak dělat lesk s krystaly cukru. V dnešní době, rtěnka se obecně aplikuje malým rtu štětcem nebo beni-štikozubce. Důvod, proč se použije kartáč, takže maiko nebo maskérka mohou vybarvit pouze část rtů v červené rtěnky. Důvodem je, že rty jsou pokryty v bílém základu a můžete vytvořit iluzi menších Pouty rty. Tento vzhled se datuje do počátku gejša a maiko dnů, jakmile se objeví ženštější na tradiční japonské estetiky rty. Mnoho směry, jak je aplikována rtěnka stále prosazována. První ročník učňovských maikos nosit jen rtěnky na malé části pouze do spodního rtu. Poté, co jste zvládli několik technik, mohou maikos nosit i rtěnku na obou horních a dolních rtech. Někteří maiko stále držet s tradičními přísadami rtěnky a smícháme cukr do jejich rtěnky – aby jejich obličej sladká vypadat a chutnat!
Pokud máte čas, podívejte se on-line pro on-line výukových programů a krok za krokem instrukce k tomu, jak dosáhnout svého Maiko člověka doma! V případě, že vy, možná budete chtít vědět, jak budete mít všechny tyto vrstvy make-up off znovu! K dispozici jsou nové směsi, odstranění make-up, které byly navrženy speciálně pro shironuri pastu. Mnoho vizážisté doporučí další odstraňování make-up ubrousky, ačkoli někteří maiko mají společné, že dětský olej je další skvělý make-up odstraňovač.
Samozřejmě, kolik make-up maiko nosí závisí na tom případě, že je ošetřujícím. Více formální událost vyžaduje těžší make-up, stejně jako propracovanější oděvní doplňky. Úsudky a styling techniky jsou vyučovány po mnoho let, zatímco maiko je trénink, protože se očekává, že budou schopni provést vhodnou volbu samy o sobě před tím, než absolvování. To zahrnuje uvedení na všechny vrstvy make-up sami. Mnozí talentovaní maiko mít tento proces zkrátil až třicet minut nebo méně!
Maikos se obvykle nacházejí v okolí této oblasti Kyoto, kde se i nadále poskytovat prvotřídní výkony pro odborníky, jak oni dělali po staletí. Mnoho maikos našli povolání prokázat své tradiční umění pro turisty a návštěvníky, stejně jako ti nalezený v Maikoya Center.
Nenechte si ujít šanci setkat takový rafinovaný symbol japonské kultury dnes!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...