Maikoya Osaka- Nejlepší věc, co dělat v Osaku

Nejnovějším kulturní činnost centra Maikoya Osaka- japonské a to nejlepší, co dělat v Ósace

Maiko Osaka
Entrance of Maikoya Osaka

Vítejte v Maikoya Osaka. Hostitel Japonska první gejša kavárně a jedinečný kulturní zážitek místem pro cestující a obyvatelům. Jedná se o stavební blízkosti Shinsaibashi, v centru města a přitom daleko od hlučné davy. Byl postaven na pozemku, kde skutečné gejši dům stál až do poloviny-1980. V okamžiku, kdy vstoupíte do budovy, budete cestovat zpět v čase.

The Geisha Cafe je jednoduchá, ale jedinečná Geisha tématickém ukiyoes visí na stěnách a některé memorobilia od 80. let. Tam jsou některé tabulky, stejně jako jakékoliv jiné kavárna a tatami-styl sezení. Maiko v tréninku pozdraví hosty a slouží jim jídlo nebo pití, které objednávku. Říkají si Osaka gejša, která je zcela odlišná od Kjótského Gejši a Tokijský Gejši. Specialitou kavárny je zelený čaj a zlaté vločka zmrzlina. Jednou denně slouží Kobe hovězí sendviče pouze 4 lidi, kteří rezervovat předem.
img class=”size-full wp-image-2237″ src=”https://mai-ko.com/wp-content/uploads/2017/08/Screen-Shot-2017-08-29-at-5.23.16-PM.png” alt=”Geisha Cafe” width=”579″ height=”399″ />
Geisha Cafe
3. patro hostí unikátní sbírku krásné kimona a malých modelů chrámů a svatyní. Tam jsou nádherné japonské zrcadla stylu pro make-up a prostorných pokojů montáž. Nejlepší na tom je personál vám pomůže s make-up, vlasy si a samozřejmě nosit yukata nebo kimono. Tyto kulisy jsou úchvatné a ideální pro focení kimono, když si myslíte, že je horký nebo studený venku.
Display at the kimono room
Display at the kimono room

kimono photoshoot
kimono photoshoot

Kimono Display
Kimono display

4. patro má 3 různé motivy. Chodíš na tatami podlaze, zatímco pocit, 3 různé období japonské historie. Na pravé straně velmi položí slavnostní část čaj, kde se krásně zobrazí se tokonoma a tradiční fusuma. Ve středu, tam jsou 2 životní velikosti samurajové se čtyřmi diffent válečných vlajek s rodinou hřebeny 4 různé daimyo. Na levé straně Překrásná uchikake spolu s obrazy zachycující období Heian a představovat ju-ni-hitoe. V tomto patře je také míval kulturních aktivit, jako je kaligrafie, furoshiki a ikebana.
Samurai Osaka
Samurai Osaka

Samurai Experience in Osaka
Samurai Experience in Osaka

Tea ceremony experience in Osaka
Tea ceremony experience

Tea ceremony
Tea ceremony experience

V 5. patře je tradiční japonská kuchyně zdobí Meiji stylu dřevěným nábytkem s nastavitelnými tabulkami. Návštěvníci si mohou vařit japonské styl stravování v rozsahu od místních celebrit jako takoyaki a okonomiyaki na válcované sushi a wagashi. V kuchyni je také kulturní artefakty včetně displeje Hina panenek a různé druhy kuchyňské předměty vyrobené z bambusových tyčí.


Ať už chcete mít ruce na kulturní zážitek nebo se dozvědět více o japonské kultuře Maikoya Osaka, musí být v seznamu.
Disclaimer: Objekt, kde se nachází Maikoya Osaka býval gejša dům až do konce 80. let; Nicméně, v současné době to není gejša dům nebo Okiya. Maikoya Osaka je kulturní vzdělávací zařízení. The Geisha, kteří pracují na Maikoya nejsou lidé, kteří žili v Okiya let. Hlavní důraz Maikoya je podpora japonských řemesel a umění a Maikoya rozhodně neřídí kód Kyoto nebo Tokio gejša domů nebo spojená s jakýmkoli okiya nebo gejša sdružení.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...