Pozoruhodnosti, které nemůžete nechat ujít při návštěvě Osaka

Památky si nemůžete nechat ujít při návštěvě Osaka
1. Osaka Castle
Tento slavný mezník se nachází v centru města Osaka a jeho krajina má malebný výhled, které se mění sezónu od sezóny. Návštěvě na jaře je úchvatný, jak se jeví v případě, že květy z mnoha parků jsou všude. Pěší výlety jsou zde populární, abyste mohli různé historické struktury a svatyně uvnitř hradeb. Pokud máte čas, můžete navštívit uvnitř hradu, která má muzeum, které uchovává impozantní samuraj zbrojnici.
Osaka Castle
2. Šitennodži chrám
Tento chrám je stejně krásná, jako je cenný pro obyvatele Osaka. Chrám Šitennodži byla první japonská buddhistický chrám a jeho konstrukce se zaměřuje na mnoho náboženských aspektů ze své polohy vrstvy v ceně a účel zakotvení Čtyři nebeští králové buddhismu. Tento web byl zařazen na tento seznam pro své ohromující fotografických perspektiv (zejména pokud je to svítí v noci času), jako místo pro odpočinek v rušném městě Osaka a jako příležitost vidět japonský starověkých architekturu z první ruky.
Shitennoji Temple
3. Namba Yasaka Shrine
návštěvě svatyně šintoismu měla být na japonském hostující seznamu a Yasaka Shrine Namba je nejmalebnější ve všech Osaka. V určité dny, můžete dokonce sledovat místní obyvatelé v tradičním oděvu dávat poděkování. Většina návštěvníků přichází do této svatyně vidět jeho Vermillion oblouk ve tvaru mostu. Jakmile jste tam, nezapomeňte se zastavit a podívat se na svůj odraz ve vodě níže a pauza myslet na úžasné přírody kolem vás!
Traditional and kitsch inside Namba Yasaka shrine
4. Umeda Sky Building
Existují dva důvody, aby se výlet do Umeda Sky Building, a nejlepší čas vidět nejlépe v nočních hodinách. Prvním důvodem je vidět Visuté zahrady, moderní vzít na ‚The Visuté zahrady Semiramidiny‘. Osvětlení a další světelné dekorace objevují všude kolem, takže samotná věž se objeví živý. Odtud můžete vidět město v 360 stupňů kráse. A konečně, můžete vidět moderní architektonické styly a materiály, jak se zdá, jako by se celá tato budova je vyroben ze skla. Pokud chcete, můžete objevovat obchody uvnitř Umeda Sky Building, mezi něž patří barů, restaurací a kaváren. Pokud jste přináší milovaného člověka Zde můžete koupit ve tvaru srdce visací zámek opustit v horní části této budovy. Tvá láska bude stejně jako studie tohoto zámku, navždy zakotvená v této romantické místo určení.
hi from the Sky
5. Flower Expo Memorial Park
Nemůžete to minout tento parku off vaší návštěvě itineráře, protože vstupné – protože je to zdarma! Tento rozsáhlý komplex byl oblíbený u místních obyvatel a návštěvníků, protože jeho konstrukce pro Mezinárodní zahrady a zeleň Expo v roce 1990. To má mnoho zahrad inspirovaných různých zemí, což je důvod, proč to má velký větrný mlýn nad postel tulipánů! S takovou širokou škálu barevných rostlin a květin, jak byste mohli chybět místo, jako je to pro vaši Osaka výlet? Všimněte si, že nejlepší čas pro zobrazení tohoto parku je na jaře, kdy všechny květiny jsou v plném květu.
太陽の塔
6. Midosuji Street
Tato ulice je přidán do tohoto seznamu pro moderní a vnitřního města scenérie, které je nádherné vidět na vlastní oči. I když byste mohli zamířit do Midosuji ulici jen proto, aby udělat nějaké nákupy v proslulých obchodů, jako je Prada, Chanel, Dior a další, můžete také jít se podívat na moderní sochy, které jsou uváděny mimo obchodů. K dispozici jsou také venkovní dekorace balení pro různé akce v průběhu celého roku, z nichž nejznámější je v zimě pro vánoční čas. Od prosince do ledna, různá barevná světla, aby tato ulice lesk, stejně jako stromy a budovy vedle ní. Bez ohledu na to, jaké roční období je to, můžete vždy vidět krásné displeje v obchodě okna!
御堂筋
7. Miyuki-dori nebo Korean Town
Proč nevidí jinou kulturu, zatímco v Ósace, se nachází v jednom přátelském okolí? Korean Město je dobře známý pro své restaurace a oděvních prodejen, stejně jako mnoho událostí, které přinášejí japonskou a korejskou komunitu.
8.Expo Park
místoTo byl ústředním bodem v průběhu roku 1970 World Expo a stále slouží svému účelu spojovat lidi na oslavu a dobré vůle. To má různé části, které zahrnují japonské zahrady, přírodní kultury park a Věž Slunce čeká na perfektní fotografii. Další oblíbená místa v parku patří Národní etnologické muzeum, kde je zastoupen každý etnické skupiny na planetě a Mezinárodního institutu pro dětskou literaturu, kde více než 650.000 materiály o dětské literatuře lze nalézt.
太陽の塔
9. Senkouji chrám
Tento chrám není pro slabé srdce, protože má exponát uvnitř buddhistické zobrazení pekla. Na konci svého chrámu turné, můžete si vzít duši čtení faxového a uvidíme, jestli se chystáte do ráje, nebo … na jiné místo! Pokud tak učiníte skončit potrestán, bude Enma-sama nebo démon duch se snaží vyděsit vás s hlasitým! Tento chrám návštěva bude vytvářet spoustu skvělých příběhů pro rodinu a přátele zpět domů!
7736 demonic elephant devours the damned
10. Biliken Hunting
I když to není jedno místo můžete navštívit, Biliken nebo Good Luck bohové jsou běžným jevem kolem Osaka. Biliken nebo „Bůh věci, které by měly být“ není tradiční japonský božstvo, ale spíše maskotem, který získal popularitu s komunitou Osaka. Oni přijali ho za svého patrona duch poté, co velká socha něj byla pořízena od zábavního parku Osaka. Dávat pozor v průběhu svého času v okolí města a uvidíte hromady těchto soch. Tam jsou některé si můžete koupit sami na suvenýry obchodech. Pokud máte trochu volného času, tak proč ne jít na lov a zjistit, kolik Biliken sochy najdete? Nezapomeňte třít nohy a mohl s vámi podělit o některé z jeho štěstí!
Billiken
Podívejte se na naše další seznamy, jako Top 10 věcí, které se v Ósace, Zajímavosti v Dotonbori a Zajímavosti v Shinsaibashi plánovat svůj perfektní výlet!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...