První světová kavárna Geisha se otevře v japonském vydání Osaka

TISKOVÁ ZPRÁVA
Osaka, Japonsko, 22.srpna 2017 / Maikoya / – Maikoya Osaka, high-end japonský kulturní zážitek místa, nedávno představil jako první na světě Geisha téma kavárna a restaurace v Ósace. Zde se návštěvníci mohou setkat a popovídat si s listem gejši, kdykoliv během roku. Budova byla postavena na pozemku, kde skutečné gejši dům stál až do poloviny-1980. Nachází se v Shinmachi, Maikoya Osaka se nachází v centru oblasti, která sloužila jako zábavní centrum a měl mnoho Geisha domů během období Edo.
Maikoya Osaka má mnoho nabídku. K dispozici je kavárna s speciálních produktů, jako jsou zlaté zmrzlinou a elegantní zlaté vločky pokryty Kobe hovězí sendvič, který stojí $ 300. Tyto pokrmy jsou podávány gejša whomvisitors mohou chatovat a fotit s. K dispozici je živá koto nebo shamisen výkon v určitých denních dobách. Návštěvníci mají také možnost, aby se výhrady k účasti v čaji ceremonyled by anglicky mluvící gejša.
Pro mnoho lidí, kteří cestují do Japonska, jeden z nejnepolapitelnějších sny plní skutečné gejša; moderní den Gejši byly obvykle uzavřeny sítí a jen pár velmi šťastní nebo velmi dobře spojené osoby mají možnost pohlédnout tento tajemný svět. Maikoya Osaka si klade za cíl otevřít exkluzivní svět gejši pro lidi všech společenských vrstev, a učí návštěvníky nejen o gejši, ale také o tradičních japonských umění a řemesel, které geishasexcel at. Patří mezi ně čajového obřadu, japonský tanec, kaligrafie, a japonské kurzy vaření.
Geisha čajový obřad v Maikoya Osaka
Miho Hirata, který řídí Maiko Cafe říká: „Doslovný definice gejša je ‘umění umělec’ (Gei: art, sha: performer). Gejša musí být dobrý v tradičních japonských umění a řemesla takový jak čajový obřad, uvedení na kimono, hraje na shamisen, dělat aranžování květin a provádění buyoo (tradiční japonský tanec). Chceme učit svět, že gejši jsou řemeslníci nejsou kurtizány.
“otázkakaždý ptá, je-li Geisha Cafe je reálné , Jsou to skutečné gejši, nebo jen dívky nosí gejša make up? Hirata říká, že je těžké odpovědět, ale tito lidé mají jinou práci, nebo studují na Univeristě. Oni oblékají jako gejša. Zároveň Hirata poznamenává, že „Všichni si myslí, gejša existuje jen v Kjótu, ale oni historicky praktikuje ve více než 10 městech, přičemž každá obec má jiný kód chování Sídlíme v Ósace a dbáme na to, že. zaměstnanci jsou obeznámeni s gejša kultury v Ósace. To zahrnuje znalosti o japonských umění, znalosti o historii a tradice gejša, využití sonkeigo, schopnost správně nosit ženské oblečení, a povědomí o iki, což znamená, že rozhovor by měl vždy být uctivý, diskrétní, elegantní a inteligentní.
Chcete-li komunikovat s skutečné gejši, protože praktikují jejich řemesla, Maikoya Osaka je nejlepším místem k návštěvě. Naše budova má nejen Maiko Cafe a úžasný čajový obřad místnost dokonale hodí pro nejmodernější gejša kultury , ale také slouží jako upscale kulturní činnost centra s mnoha jiných věcí dělat.
SOURCE Maikoya Osaka

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...