Tokijské okresy Geisha

Zatímco Tokio objeví budoucí vpřed první pohled se svými velkými elektronických billboardů, moderní železniční systém a vynalezené produkty, existuje několik oblastí, které se zaměřují na minulost. Geisha se staly populární v hlavním městě Japonska, protože poptávka po prvotřídní výkony v posledních letech zvýšil. Mít gejša nebo skupiny těchto dam vystoupí na nebo uspořádat večírek nebo funkce je věřil přinést štěstí, stejně jako pocit lehkomyslnosti a sofistikované třídě.
Shinbashi Genroku Odori 1908
Shinbashi Odori, 1908
Geisha je umístěn štítek, který by měl být používán k popisu profesionální ženské hostitelů a baviči. Tyto dámy jsou známé pro podporu sofistikované kulturní aktivity, jako je hostování skupiny lidí tím, že je zábavné s konverzací, hrami a nápojů. Tyto dámy podílet se na dalších kulturních aktivit, jako přípravu a servírování časové ctí čajový obřad.
V souladu s historickými tradicemi, tyto gejša žít a pracovat v zábavní čtvrti.
Existuje šest gejša okresů v Tokiu, když se souhrnně nazývá ‘Tokyo Roku Hanamachi’ nebo ‘Six Flower Towns’, a zahrnují Šinbaši, Asakusa Yoshicho, Kagurazaka, Hachiōji a Mukojima.
Zde je stručný přehled dvou více populární a větší gejša okresů v Tokiu:
Asakusa
Tato čtvrť je populární turistická lokalita, protože se nachází hned vedle slavného ji Senso-Temple a sousedním trhu. Mnoho místních obyvatel i návštěvníků zde také přijdou po pracovní době na odpočinek v restauracích a barech. The Geisha teahouses (ochayas) a obývací ubytování (okiyas) jsou umístěny za chrámu Senso-ji, ukryt z hlavních ulic. Tyto stavby se snaží udržet tradiční architekturu a atmosféru, takže to vypadá velmi podobně jako v okrese Gion Geiko v Kjótu. Než navštívíte tuto oblast, by mělo být povolení uděleno hostitelem čajovně nebo okiya matce, která se stará o gejši a mladší ženy, kteří jsou v přípravě (tzv hangyoku). Pokud vás informovat prostřednictvím recepce ve vašem hotelu, měli byste být schopni si sami jídlo nebo nápoje v jednom z těchto provozoven. Pokud jste se projít dolů Kannonura ulici vedle chrámu Senso-ji, a to zejména za soumraku, mělo by být možné, aby se podíval Geisha nebo dva cestující na představení svého večera.
Asakusa Geisha
Kagurazaka
Tato čtvrť je další známé turistické místo, protože je vedle hradu Edo. I přesto, že tato oblast je známá pro své mladší demografický kvůli Waseda University a University of Tokyo se nachází v blízkosti, Kagurazaka má několik bohaté a drahých restauracích, kde elitní patroni a podnikatelé navštíví po několika hodinách. Některé z nich jsou kaiseki nebo tradiční japonské restaurace. Kaiseki znamená ‚The Art of Food‘ a tyto restaurace sloužit večeři skládající se z nejméně šesti různých jídel, každý z nich krásně prezentovány a pečlivě připravené. Mnoho z těchto restaurací mají spojitost s určitým okiya nebo domu geisha, tak gejši jsou rezervovány pro některé hosty jako hostitelé nebo umělci. Rezervovat tím, že žádá hotelový personál, aby si večeři s umělcem v tomto okrese. Jedno místo, který se stal oblíbeným cílem turistů je Sanshuya Restaurace, jako anglický hostitel vás bude doprovázet a vysvětlí jemné rituály a praktiky, zatímco gejša dámy nalít japonské nápoje, proveďte hry a skladby na tradiční nástroje.
Kagurazaka Tokyo
Kagurazaka
Nyní máte všechny informace o Geisha okresu Tokio a jejich příspěvky k japonské kultuře. Ujistěte se, podívejte se na webové stránky Maikoya centrum pro více informací o tom, jak se můžete setkat skutečný gejša na další návštěvu do Japonska!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...