Top 10 věcí, které musíte udělat v Osaku

Top 10 Co dělat v Ósace
1. Universal Studios Japan
Nikdy nemohu říci ne na návštěvu Universal Studios. Jízd, hry, tematické sety a obchody, interaktivní představení a 4D zkušenosti; v podstatě všechno, co pro velký rodinný výlet. Co dělá Universal Studios Japan zásadní pro jakýkoli výjezd Osaka je nová atrakce zvané Universal Skvělé Japonsko 2017. Na mezinárodních známých zábavních značek, jako Evangelion, Godzilla, útoku na Titanu, Detective Conan a Monster Hunter základě bude nové zkušenosti dát vám tváří potýkají s těmito ikonických postav s využitím nejmodernějších technologií. Jako kdyby jste nemohli zvládnout už nová část Harry Potter také právě otevřen magie fanoušky stejně. Navrhoval bych celý den, aby bylo vidět všechno.
ユニバーサルスタジオジャパン
2. Svezte se na Aqua Bus Aqua-Liner
Viz Osaka plovoucí na ulicích ‚Water metropole‘ a uvidíte hlavní vyhlídkové skvrny od řeky. Aqua-Liner je speciální postavena loď s mnoha okny, takže můžete vidět krajinu kolem sebe, a mohou také projít pod mosty Osaka River. Plavba trvá po dobu 1,5 hodiny a běží každý den. Můžete si také rezervovat čas na jejich restauraci plavbu, takže si můžete vychutnat na výletě a restaurace kvalitní servis na oběd, odpolední čaj nebo večeři.
Aqua liner in Osaka
3. Návštěva Cutenkaku Tower
Věž Cutenkaku je známý jako symbol města Osaka, takže návštěva by měla být na jakémkoliv Osaka cestu. Na vrcholu se můžete dozvědět více o městě a věže, stejně jako, jak její tvar a design je založen na Eiffelovu věž a Arc de Triumph. Můžete si prohlédnout ochozu, na sochu boha štěstí Billiken, Glico obchod s potravinami a jeho divadlu u paty věže, kde najdete celou řadu vystoupení, které by vás mohly zaujmout, aby si i zúčastnit.
通天閣
4. Osaka Aquarium Kaiyukan
Tato atrakce se musí vidět, jak je to akvárium hostí velmi širokou paletu ryb, savců a jiné vodní živočichy od oceánu. Nejslavnější obyvatel je zde žralok velrybí, největší druh žraloka na světě! Vidět, kdo je raritou, protože jen málo žít ve vybraných akváriích kvůli jejich obrovské velikosti. Můžete vidět tento velký chlap plavání klidně se žraloky a rejnoky, stejně jako vytvořit svůj vlastní přátele v hands-na skalním jezírku na nižší úrovni budovy!
Kaiyukan Osaka Aquarium
5. Osaka muzeum bydlení a
Livingměsto Osaka má velmi starou historii, a můžete vidět, že přijde k životu v Ósace muzeum bydlení a živobytí. Model města, jako tomu bylo v období Edo, je na displeji, stejně jako znovu budov a ulic, které si můžete prohlédnout sami. Nepotřebujete stroj času zde jako interaktivní výstavy Vás dopraví prostřednictvím různých obdobích Osaka historie a ukázat vám, jak se toto město stalo tak populární jako je tomu dnes.
Japanese Town: Osaka Museum of Housing and Living
6. Momofuku Ando Instant Ramen muzeum
instantní nudle – oblíbené jídlo v Japonsku a po celém světě. Ale věděli jste, že instantní nudle přišel z Japonska? Věděli jste, že tam jsou k dispozici přes třicet různé příchutě ramen nebo japonských instantní nudle v Japonsku? Můžete se naučit, a co je důležitější chuť, historie instantní ramen sami na tomto muzeu!
Momofuku Ando Instant Ramen Museum
7. Podívejte se na Kabuki Show v Ósace Shochikuza divadla
Kabuki je tradiční japonský styl divadla, která zahrnuje tradiční masky a kostýmy. Si můžete vidět představení v divadle Shochikuza, jako je aragoto styl nebo actioned balené hry nebo wagoto stylu nebo více romantickou tématikou hry. Oba budou mít časově poctěn japonský styl tance a hudby. To je určitě ukázat si nemůžete nechat ujít!
大阪 松竹座
8. Udělejte si výlet na návštěvu Chihaya-Akasaka-Mura Village
Máte-li rezervní den a chtějí vidět hory kolem Osaka, hostující Chihaya-Akasaka-Mura Village je skvělý nápad. Nachází se na Konogozan hoře, bude tato vesnice umožní vidět krásu japonských rýžových polí a krajiny. Tam je hodně, co můžete udělat zde, včetně pěší turistiku na horu, loví místní pstruhů, poznávání trhů vesnice, svítí a zříceniny Shimo-Akasaka Castle.
千早赤阪村5 8/13
9. Osaka Science Museum
S novými atrakcemi, jako je planetárium, Osaka Science Museum bude velká návštěva pro každého, kdo má zájem ve vesmíru nebo energie! Hands-on exponátů zapojí svou mysl, jak si prohlédnout vědu s vašimi smysly. Toto muzeum se může pochlubit, že jeho panoramatický systém obrazovky ve svém novém úseku planetárium je největší na světě, takže je možné zobrazit více než 28.000 hvězdy a mezigalaktické těla na jeho specialita obrazovce dome. To je ale způsob, jak hrát dívat!
Japan - Osaka - National Museum of Art and Osaka Science Museum
10. Co dělat Osaka
Co dělat Osaka je zbrusu nová turistická a zábavní komplex, který kombinuje mnoho autentických japonských zkušeností na jednom místě! Se sekcemi včetně Zajímavosti Osaka Studios, Maiko kavárnu a cítit Osaka kulturních zážitků, které jsou třídy, které můžete podniknout, aby se dozvědět více tradiční japonské aktivity, jako origami, aranžování květin nebo čajového obřadu. Existuje něco, co zde pro celou rodinu, aby si a zapojit se jako většina aktivit jsou zde hands-on! Na rozdíl od jiných turistických atrakcí, Co dělat Osaka se budete cítit jako doma s přátelskou anglicky mluvící personál na uvítací tradiční domácí nastavení místností.
Tea ceremony-2
Podívejte se na naše další seznamy, jako jsou památky Zde nelze minout při návštěvě Osaka, Zajímavosti v Dotonbori a Zajímavosti v Shinsaibashi plánovat svůj perfektní výlet!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...