Umění stromů bonsaje

Umění Bonsai tvarování a stromové tréninku je označován jako jeden z nejstarších a nejtěžších umění v průmyslu botanických a zahradnictví.
Slovo bonsai je odvozen z japonských slov „Bon“, což znamená, zásobník a „sai“, což znamená, strom, s doslovný význam vytvoření / výsadbou miniaturní stromy na podnose. Přestože se původně začalo v Japonsku, tam jsou podobné tradice, které se praktikuje v jiných národů a kultur, jako je umění „hon-ne-bo“ ve Vietnamu a „penjing“ v Číně.
bonsai tree
Tyto živé, miniaturní přírodní mistrovská zvýší výrazně v estetické přitažlivosti a finanční hodnotu jako strom zraje v průběhu času. Existuje celá řada různých stylů bonsai stromů, stejně jako mnoho různých druhů stromů, které mohou být použity k zasadit Bonsai. Styly bonsají patří formální vzpřímený, neformální vzpřímený, literáti, kaskáda, raft bonsaje a semi-kaskády, z nichž všechny se může pohybovat překvapivě velikostí od miniaturních až po velké. Navíc, jak ovocné stromy a kvetoucí stromy mohou být použity k tomuto umění.
Flowering bonsai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1.00 out of 5)
Loading...